OHMY

“OHMY” tai minimalistinės mados prekių ženklas sukurtas dizainerės Ugnės Martinaitytės. “OHMY” skirtas žmonėms, kurie ieško tikrumo ne tik aplinkoje, bet ir savyje, jis tiems kas nebijo parodyti saves.
Tikime, kad drabužiai yra nebylus komunikacijos būdas padedantis save išreikšti. Kadangi individualumas yra mūsų svarbiausia vertybė, kuriame atsakingai ir limituojame gaminių kiekį.
Mums svarbu keisti požiūrį į madą, nebūti greitosios mados atstovais, o atkreipti žmonių dėmesį į vartojimą. Kuriame tvarius drabužius, kurių gamyba nereikalauja daug atliekų, bet ir jas panaudojame pakuočių gamybai. Dirbame su vietiniais meistrais, ne fabrikais, tokiu būdu galime prisitaikyti prie kiekvieno kliento ir jo poreikių.
Sukurti išskirtiniam produktui renkamės natūralias medžiagas, tačiau neretai paįvairiname klasikinius kirpimus sportiniais audiniais ir atvirkščiai. Svarbiausia, kad nei dizainas, nei audinys nevaržytų judėjimo. Kuriame žmonėms, mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą, kurie ieško multifunkcinio drabužio, vertina išskirtinumą, praktiškumą ir komfortą minimalistiniuose siluetuose.

BrandOHMY
DesignerUgnė Martinaitytė
CountryLithuania
Websiteohmy.lt
Facebookohmyohmyohmy
Instagramo_h_m_y
Establishment Date2015
Collection

PREY

Tas jausmas, kai nežinai ar esi taikinys ar šaulys. Tai alegorija į sužvėrėjusią kasdienybę – norą išlikti žmogišku, tuo pačiu gebant peržengti visas žmogiškumo ribas. Žmogaus supanašėjimas į gyvūną, galią ir jėga, bet tuo pačiu išgąstis ir pasimetimas tai supratus. Pavasario – vasaros kolekcijoje dominuoja ryškios spalvos, aiškūs siluetai, unisex kirpimai, medžiagiškumo kontrastai, bet tuo pačiu čia gausu lengvumo ir švelnumo – visa tai atskleidžia žmogaus universalumą, dualumą. GROBIS – tai kuo esame ir tai, kuo priverčiame jaustis kitus.